CP96+DNC Standard cylinder CP96SDBC100-150C
CP96SDBC100-150C
Subscribe to get prices
Model: CP96SDBC100-150C
Order No: CP96SDBC-66
SKU: 1758245582136888891
Condition: New Sealed Under Guarantee
Size: 379.00 mm,115.00 mm,115.00 mm
Weight: 3620.00g
Product Selection Engineer:Liujiaw
In Stock
Brief Introduction
CP96SDBC100-150C
Description
Inner diameter: 100mm
Stroke: 150mm