CP96+DNC Standard cylinder CP96SDBC32-200C
CP96SDBC32-200C
Subscribe to get prices
Model: CP96SDBC32-200C
Order No: CP96SDBC-8
SKU: 1758245582104433795
Condition: New Sealed Under Guarantee
Size: 342.00 mm,47.00 mm,47.00 mm
Weight: 940.00g
Product Selection Engineer:Liujiaw
In Stock
Brief Introduction
CP96SDBC32-200C
Description
Inner diameter: 32mm
Stroke: 200mm