CXSMNC15-25
Subscribe to get prices
Model: CXSMNC15-25
Order No: CXSMNC-24
SKU: 1761273253181735571
Condition: New Sealed Under Guarantee
Size: 143.00 mm,54.00 mm,21.00 mm
Weight: 360.00g
Product Selection Engineer:Liujiaw
In Stock
Brief Introduction
CXSMNC15-25
Description
Cylinder diameter: 15mm
Stroke: 25mm